טיפולים אלטרנטיבים

טיפולים אלטרנטיביים מוכרים כבר שנים רבות, אך לא רווחים ברפואה המוכרת לנו .יש הרבה שיטות טיפול שפחות מוכרים בעולם המודרני אך דווקא בעלי היסטוריה מצליחה מאוד כבר מאות או אלפי שנים בריפוי בני אדם בארצות כמו בסין או בהודו.

טיפולים אלו מתבססים על שימוש באביזרים לא פולשניים כדי לפתור מגוון של בעיות רפואיות כגון חסימות סינוסים, שחרור שרירים תפוסים, הורדת מפלס המתח והחרדה ועוד. למשל, הרפואה הסינית משתמשת במוקסה כבר אלפי שנים כדי לטפל בבעיות בריאות שונות, כולל חסימות בסינוסים, שחרור שרירים תפוסים, חיזוק מערכת החיסון, טיפול בבעיות פריון ועוד.

טיפול נוסף לדוגמא בין הטיפולים האלטרנטיביים הינו הטיפול בכוסות רוח אשר מוכר ברוב התרבויות העתיקות של העולם – מסין לרוסיה לאפריקה ודרום אמריקה. זהו טיפול חזק מאוד ואפקטיבי לשחרור שרירים תפוסים ולהחלמה מהירה ממחלות חורף.

טיפול נוסף הוא נרות הופי למשל אשר מגיעים אלינו מהרפואה השבטית של צפון אמריקה, טיפול שנראה מרשים אבל באמת נעים מאוד, שיכול לעזור לפתוח חסימות בסינוסים, אוזניים, ואף, ואפילו לעזור עם בעיות כמו דלקות גרון או אוזן חוזרות וסינוסיטיס כרונית.

הבלוג שלי

קו הפרדה עלה

מוזמנים לקרוא יותר על השקפת העולם שלי
ועל המקום שבגללו אני מטפלת ברפואה אלטרנטיבית כבר כל כך הרבה זמן
ובכל כך הרבה מטופלים.
הגוף שלנו טומן בחובו סודות וקשרים עמוקים בין האיברים השונים.
שיטת הטיפול הסינית עוזרת לפתור בעיות ללא כימיקלים
ופונה לטפל בעומקה של הבעיה בצורה טבעית.

דרך אחת לפתוח תקיעות

  יש לכם ספר שיושב על איזה מדף בבית שלכם כבר שנתיים, שיום אחד אתם מתכוונים באמת לקרוא אותו? יש לכם חולצה עם קרע קטן

בעוד עשר שנים

היום הקשבתי לשלושה אנשים מתווכחים מה עדיף, שבוע מלא ברגעים שתזכרו בעוד עשר שנים, או שבוע שלא קורה בו שום דבר שתכזרו. ואני חשבתי לעצמי

שיטת הטיפול הסינית נותנת מענה למגוון בעיות
ומוכיחה את עצמה למעל 2000 שנה.
רבים נוטים לפנות לרפואה הסינית רק כאשר
הרפואה המודרנית לא מצליחה למצוא פתרון לבעיה.
אם חווית או נתקלת במצב רפואי או נפשי אני כאן בשבילך.

צור קשר לייעוץ ראשוני